Ceba Baby przekazała Stowarzyszeniu wysokiej jakości zestawy pielęgnacyjne, które już służą najmniejszym pacjentom Małopolskiego Centrum Rehabilitacji Dzieci Solidarność w Radziszowie.

Kilka słów o firmie Ceba Baby (www.cebababy.pl/):

Jakość

Poprzez jakość rozumiemy przede wszystkim staranne wykonanie. Już na etapie produkcji testujemy wszystkie elementy, do każdego z nich podchodząc z jednakową uwagą. Robimy to w trosce o naszych Klientów. Bezpieczeństwo dzieci i zadowolenie rodziców to dla nas najcenniejsza nagroda.

 

Bezpieczeństwo

Pomagamy w stworzeniu bezpiecznego i przyjaznego otoczenia dla nowo narodzonego dziecka. Podczas projektowania dbamy o najdrobniejsze szczegóły. Zwracamy uwagę na to, aby zamki w pościeli były schowane, a materiały nie podrażniały skóry maleństwa.

 

Estetyka

Harmonijna kolorystyka i urokliwe wzornictwo to nasi sprzymierzeńcy w staraniach o uśmiech na twarzy dziecka. Co więcej, poza małymi serduszkami, podbijamy również te nieco większe ? od lat znajdujemy uznanie wśród rodziców i dokładamy wszelkich starań, aby to się nie zmieniło.

Historia

 

Początki firmy Ceba sięgają 1990 r., kiedy to dwóch, poznających uroki rodzicielstwa inżynierów, postanowiło wprowadzić na polski rynek, innowacyjne w owym czasie, elektroniczne nianie. Nie przeszło im wtedy przez myśl, że za niecałe 20 lat będą tworzyć jedną z największych marek w branży dziecięcej i to dzięki zupełnie innym produktom, niż te, od których zaczynali.

 

Obecnie Ceba Baby to przede wszystkim pościele, przewijaki i cebuszki, czyli poduszki relaksacyjne, które sprawdzają się zarówno w czasie ciąży, jak i podczas karmienia małego dziecka. W ofercie firmy znajdują się również kojce, zestawy kąpielowe, termoopakowania, śpiworki, rożki i pokrowce na przewijaki. Wszystkie produkowane są z materiałów europejskiego pochodzenia i poddawane rzetelnym testom.

 

Wysoka jakość, bezpieczeństwo i estetyka to wartości, które przyświecały założycielom firmy od samego początku. Materiały pozyskiwane tylko od sprawdzonych dostawców, indywidualnie projektowane wzory i liczne certyfikaty to elementy, które złożyły się na sukces firmy i sprawiły, że od lat cieszy się ona uznaniem rodziców oraz kontrahentów.

 

Ceba oprócz tego, że jest właścicielem marki Ceba Baby, dostarcza produkty innym firmom z branży dziecięcej ? m.in. Plus Baby. Wysokie standardy i stale udoskonalana linia produkcyjna przyczyniają się do jej sukcesywnego rozwoju. W 2011 roku przeniesiono siedzibę firmy do Oleśnicy, gdzie zajmuje 4 kondygnacyjny budynek o powierzchni ponad 5 000 m?.

Pragniemy jeszcze raz gorąco podziękować firmie Ceba Sp. z o.o. za okazane serce i bezinteresowną pomoc dla Szpitala Rehabilitacyjnego dla Dzieci w Radziszowie.  W imieniu Członków Stowarzyszenia Daj Nadzieję z Radziszowa, Dyrekcji oraz Pracowników Szpitala, Pacjentów oraz ich rodziców, opiekunów serdecznie dziękujemy.